Подати проектЗаповніть анкету

Анкета (великий проект) (110Кб)

Анкета (малий проект) (125Кб)

Партиципаторний бюджет м. Івано-Франківськ (Бюджет участі) на 2018 рік складає 2,500 000,00 (Два мільйони п’ятсот тисяч гривень 00 копійок) грн.
В свою чергу аналізуючи реалізацію бюджету участі двох попередніх років, ми врахували зауваження та надали пріоритети в таких напрямках:
- Поділ проектів на великі (до 200 тис грн.) та малі (до 50 тис. грн.) Реалізація великих проектів – не більше 40% від загальної суми.
- Подавати проекти тепер можуть не лише люди з місцевою пропискою.
- Реалізація проектів може бути не лише в межах міста, а й на території приміських сіл Івано-Франківської міської ради (Угорники, Вовчинець, Микитинці, Хриплин, Крихівці)
- Термін голосування – 1,5 місяці;
- Голосувати пропонуємо реалізовувати шляхом стаціонарних пунктів голосування в бібліотеках та приміщеннях ЦНАПів;І. Подача проекту
Прийом проектів з 5 березня до 5 квітня. Окрім заповненої анкети, подавати потрібно також кошторис витрат. подати свої ідеї можна:
- за допомогою електронної пошти bu.if2016@gmail.com (відсканований оригінал анкети + кошторис) або особисто у відділ патронатної служби (вул. Грушевського 21, каб. 312)
ІІ. Оцінка проектів
Проекти, які пройдуть аналіз експертної групи та будуть допущені до голосування оприлюднять на сайті програми до 1 травня.
ІІІ. Голосування
Голосування триватиме з 1 травня до 20 червня. Проголосувати можна буде на сайті або у бібліотеках міста чи відділенні ЦНАПу.
Детальнішу інформацію про програму можна отримати за телефоном 53-32-60 (відділ патронатної служби)