НовиниБудь завжди в курсі подій

У садочку №33 «Кристалик» нове ігрове обладнання

10:33 29 Січ 2018
|
переглядів: 1433
|

Дитячі садочки у Івано-Франківську почали змінюватися. Багато робіт ведуться за кошти місцевого самоврядування, проте на все одразу коштів бракує. Тому вихователі беруть справу в свої руки й долучаються до тих змін, які вже розпочалися у місті.

Прикладом такої участі став проект облаштування дитячих майданчиків ігровим обладнанням у дитячому садочку №33 «Кристалик». За словами виховательки Лесі, яка стала автором проекту-переможця, обладнання на майданчика в садочку такого ж віку, як він сам. Його жодного разу не замінювали, воно є застарілим та зношеним. Основною діяльність дітей у дошкільних навчальних закладах є ігрова активність, а тут гратися малечі просто нема де. А бігати територією їм швидко набридає. Тож колектив садочку вирішив взяти справу в свої руки. Дізналися умови участі, написали проект. Садочок великий, тому задіяних батьків та їхніх друзів було достатньо, аби виграти кошти на реалізацію. Пані Леся зауважила, що батьки були дуже активними.

На майданчиках дітям цікаво, їх можна залучати до масових ігор. Педагоги зазначили, що обов’язково будуть брати участь у програмі знову, якщо вона продовжиться. Адже територія ДНЗ велика, старих споруд багато, а цього разу коштів вистачило на заміну лише двох з них. 

 

 

У садочку №33 «Кристалик» нове ігрове обладнання

 

У садочку №33 «Кристалик» нове ігрове обладнання

 

У садочку №33 «Кристалик» нове ігрове обладнання