НовиниБудь завжди в курсі подій

З року в рік: вже вдруге громада перемогла у конкурсі Бюджет участі

16:05 26 Лют 2018
|
переглядів: 218
|

Бюджет участі у Івано-Франківську цьогоріч відбуватиметься вже втретє. Свої проекти приносять як нові учасники, так і ті, хто вже двічі ставали переможцями програми. Ось як голова ОСББ «Бульвар ІФ», що на Північному бульварі - пані Людмила.

 

Жінка розповіла, що будинок уже брав участь у 2016 році. Тоді за кошти Бюджету Участі вдалося встановити гойдалки, пісочницю та гірку. А вже у 2017 вирішили облагородили територію - зробити ландшафтний дизайн майданчика. Доріжки тут виклали каменем, навесні  між камінцями має прорости трава й це буде такий собі «зелений килимок», який тішитиме око мешканців будинку.

 

«Я такого вживу не бачила, але кажуть має бути гарно. Можливо біля знарядь спортивних ми замінимо це каміння на гумові килимки, адже діти маленькі і для їх безпеки такі речі необхідні», - ділиться планами пані Людмила.

 

Та додає, що про конкурс дізналися з офіційного сайту міста. Голосували за перемогу не лише мешканці будинку, а й їхні родичі та знайомі.

 

«Нам хотілося виграти й ми це зробили. Якби не цей проект, не знаю чи ми змогли б мати такий майданчик. Обов’язково будемо брати участь знову», - поділилася авторка проекту. 

 

З року в рік: вже вдруге громада перемогла у конкурсі Бюджет участі

 

З року в рік: вже вдруге громада перемогла у конкурсі Бюджет участі