НовиниБудь завжди в курсі подій

142 ідеї, як змінити своє місто

14:50 06 Кві 2018
|
переглядів: 344
|

Вчора, 5 квітня, закінчилася подача проектів на програму Бюджет участі. За попередніми підрахунками,  цьогоріч подано 142 проектів. З них 40 - великі.

 

Як розповіла куратор проекту Христина Костирко, правило, що в останній тиждень подається левова частка проектів підтвердилася. Адже за період з 5 березня до 2 квітня було подано 20 проектів. В той час, як за 4 останні дні – 122.

 

Проекти подавали дуже різні, проте перевага все ж залишається на стороні благоустрою та ремонтів, як у житловому фонді, так і у освітніх закладах. Також є кілька проектів щодо впровадження енергоефективних заходів.

 

Проте є й оригінальні проекти, як от встановлення у парку Шевченка столу для шахів третього тисячоліття (гра на трьох) чи видання книги «Що треба знати, перш ніж завести собаку».

 

«Цьогоріч подали майже втричі більше проектів, ніж минулого року. Тішить, що мешканці такі активні та подають свої ідеї. Адже це реальна можливість змінити своє місто, зробити його кращим», - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

 

Нагадаємо, що далі проекти розгляне експертна група й до 1 травня на сайті Бюджету участі з’являться ті з них, які будуть допущені до голосування. Голосування триватиме з 1 травня до 20 червня. Стежте за оновленнями на сайті.

 

142 ідеї, як змінити своє місто

 

142 ідеї, як змінити своє місто