ПРО ПЕРЕМОЖЦІВ: СКІЛЬКИ ПРОЕКТІВ ВИГРАЮТЬ ТА СКІЛЬКИ ГОЛОСІВ ТРЕБА НАБРАТИ

14:13 13 Бер 2020
|
переглядів: 1036
|

Скільки проектів стануть переможцями? Це питання ми чуємо зараз частіше навіть ніж скільки треба зібрати голосів, щоб отримати фінансування. В цьому матеріалі відповімо одразу на два. Але спойлер – простої відповіді на них немає.

Отже, у програмі є поділ проектів на малі, великі та ремонт доріг. Загальний фонд програми – 15 млн. грн. ділиться наступним чином – 10 млн закріплено за категорією ремонт малих вулиць. Відповідно у цій категорії переможцями стануть мінімум 6 проектів. Чому мінімум? Бо якщо проекти будуть не на максимальну суму (1,5 млн грн), а на меншу, то переможців відповідно буде більше. Іншими словами, переможцями стають всі проекти до вичерпування коштів в категорії. Саме тому спрогнозувати точну кількість переможців неможливо.

Решту суми – 5 млн, ділиться між «освітніми» та «іншими». Серед малих освітніх проектів буде не менше 12 переможців, а серед великих – не менше 2. А серед малих інших буде не менше 18 переможців, серед великих – не менше 4.  І серед них така сама ситуація – якщо проекти не на максимальну суму, то переможців буде більше.

Друге питання – скільки голосів треба набрати, щоб перемогти. Наша відповідь - більше, ніж ваші конкуренти. Тобто, немає межі, яку ви перетнете і ваш проект буде профінансовано. Треба стежити за іншими проектами й робити так, щоб ваш проект був серед прогнозованих переможців.

До кінця голосування ще два тижні! Не втрачайте часу - проводьте промоцію свої проектів!