НовиниБудь завжди в курсі подій

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ: ЯК, ДЕ ТА ХТО

16:16 03 Бер 2020
|
переглядів: 6462
|

А вже з 10 березня починається найважливіший етап програми – голосування. Саме від його результатів залежить, які проекти отримають фінансування. Відповідаємо на найпоширеніші запитання щодо голосування.

 

Коли можна буде голосувати за проєкти?

З 10 до 27 березня включно.

 

Хто зможе підтримати проєкти?

Проголосувати за них зможуть ті мешканці, які мають прописку у Івано-Франківській ОТГ (Івано-Франківська, Черніїв, Підлужжя, Підпечери, Березівка, Колодіївка і Добровляни) чи приміських селах (Вовчинець, Угорники, Крихівці, Микитинці та Хриплин) та яким є 18 років.

 

Скільки проєктів може підтримати одна людина?

По одному в кожній категорії – 1 малий, 1 великий та 1 ремонт малих вулиць.

 

Як можна буде проголосувати за проєкти?

Голосувати можна двома способами – онлайн на сайті (за допомогою Приват 24 чи ID картки) та особисто у пунктах голосування. Серед них цього року центральне відділення ЦНАПу (вул. Незалежності, 9), його територіальні підрозділи у мікрорайонах та селах ( вул. Мазепи 185, вул. Галицька 124 А, вул. Івана Павла ІІ 4, села Черніїв (вул. Стасюка 4), Підлужжя (вул. Шевченка, 39), Підпечери (вул. Січових Стрільців, 2) та Березівка (вул. Шевченка, 30). Віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП м.Івано-Франківська  є у селах Колодіївка (вул. Чорновола, 1) та Добровляни (вул. Шевченка, 26). Детальніше з графіком роботи ЦНАПу та його територіальний відділень можна на сайті http://www.cnap.if.ua/.

 

Нагадуємо, голосувати можна лише особисто - для цього потрібно мати з собою оригінал паспорта та ідентифікаційного коду.

 

Також, як і минулого року, буде можливість проголосувати у мобільному ЦНАПі, який курсувати містом у попередньо визначені години та за визначеним маршрутом. Нагадуємо, що першочергово він діє для маломобільних груп населення та пенсіонерів! Графік роботи та місця перебування машинки будуть опубліковані згодом.

 

Крім того, пункт голосування буде облаштовано також і на першому поверсі міської ради у відділі звернень громадян (вул. Грушевського 21).

 

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ: ЯК, ДЕ ТА ХТО