Проекти за 2019 рікПерелік проектів

Назва проекту: Облаштування місця вшанування пам'яті відомих митців краю та збереження їх творчої спадщини

136000 грн.
Номер проекту: ПР-21/19
Дата надходження: 15.04.2019
Автор проекту: Білас Світлана Дмитрівна
Тип проекту: Великий проект
Вид проекту: Загальноміський
Напрямок проекту: Інші проекти
Місце реалізації завдання: Меморіальний комплекс "Дем'янів Лаз"
Опис проекту:

Проблема, на вирішення якої спрямований проект:

Недостатність вжитих заходів по збереженню та розвитку культурної спадщини прикарпатського краю. Є багато митців, що прославили наш край своєю культурно-мистецькою творчістю, а через недостатність популяризації  їх творчості  забуваються їх надбання. Найвідоміші з митців: Володимир Івасюк, кращі твори якого були написані після відвідин прикарпатського краю, Тризубий Стас, талановитий бард краю, багато творів якого з часом забуваються та інші  митці франківщини.

 

Мета проекту:

Збереження культурної спадщини відомих митців краю, тим самим збільшення туристичного потенціалу міста Івано-Франківська та збереження памяті про людей, які прославили наш край.

 

Результати проекту:

Облаштування місця вшанування памяті відомих митців значно покращить туристичний потенціал міста та допоможе зберегти і примножити память про них. Як результат, розширення туристичного потенціалу міста та збереження творчої спадщини в памяті прикарпатців та гостей міста. Проведення творчих вечорів пам’яті,  залучення коштів української діаспори до збереження пам’яті про відомих митців краю.