НовиниБудь завжди в курсі подій

Голосування близько: хто, де і як

15:57 18 Кві 2019
|
переглядів: 4679
|

5 квітня завершилася подача проектів програми Бюджет участі. А вже з 22 квітня починається найважливіший етап – голосування. Саме від його результатів залежить, які проекти отримають фінансування. Нагадаємо, що цього року одна особа може проголосувати одразу за два проекти: великий і малий.

 

Як і раніше, проголосувати можна буде електронно (через ідентифікацію за допомогою електронного цифрового підпису або BankID) та у пунктах голосування. Спершу голосувати можна буде лише на сайті (http://bu.mvk.if.ua/), а відразу після Великодніх свят – з 3 травня можна буде і у Центрах надання адміністративних послуг.

 

-          Центральний ЦНАП (вул. Незалежності, 9)

-          Територіальний підрозділ (вул. Івана Павла ІІ, 4)

-          Територіальний підрозділ (вул. Мазепи, 185)

-          Територіальний підрозділ (вул. Галицька, 124А)

 

Оскільки бібліотек цього року не буде й головним пунктом стане ЦНАП, то проголосувати тут можна буде у всіх адміністраторів.  Для цього слід в терміналі обрати послугу «Голосування Бюджет участі» й у визначений час проголосувати у вільного адміністратора. У територіальних підрозділах буде виділено окремого спеціаліста.

 

 

З графіками роботи ЦНАПу та його підрозділів можна ознайомитись на сайті структури - http://cnap.if.ua/ . Важливо зауважити, що у четвер центральне відділення працює до 20:00.

 

Крім цього, буде можливість проголосувати у мобільному ЦНАПі, який курсувати містом у попередньо визначені години та за визначеним маршрутом. Згодом на сайті зявиться інформація про це.

 

Проголосувати за проекти зможуть особи, які на день голосування досягнули 18 років та мають прописку на території Івано-Франківської міської ради. Тобто не лише ті, хто мають міську прописку, а й ті, хто прописані у приміських селах – Угорниках, Хриплині, Микитинцях, Крихівцях чи Вовчинці. При собі потрібно мати паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідку на постійне проживання, посвідку на тимчасове проживання. Внутрішньо переміщені особи додатково пред’являють довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

 

Результати голосування відображатимуться на сайті бюджету участі в режимі реального часу. Тобто 20 травня, в останній день голосування, о 23.59 можна буде побачити, хто став лідером голосування.

 

Голосування близько: хто, де і як

 

Голосування близько: хто, де і як