• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини Актуально Авторам Бюджет участі 2021 Голосування Подання Реалізація

62 ПЕРЕМОЖЦІ ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ

В Івано-Франківську нагородили переможців міської програми "Бюджету участі". Сертифікати та термогорнятка з логотипом програми отримали автори 62 проєктів, які за підсумками голосування здобули найбільшу кількість голосів мешканців міської територіальної громади.

ДО УВАГИ АВТОРІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ!

У вівторок, 18 травня, о 14:00 відбудеться вручення сертифікатів та символічних подарунків переможцям програми "Бюджет участі" 2021. Зустріч відбудеться у 311 кабінеті Івано-Франківської міської ради (вул. Грушевського, 21).

СКІЛЬКИ БУДЕ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА СКІЛЬКИ ГОЛОСІВ ТРЕБА НАБРАТИ, ЩОБ ВИГРАТИ

Скільки проектів стануть переможцями? Це питання ми чуємо зараз частіше навіть, ніж скільки треба зібрати голосів, щоб отримати фінансування. В цьому матеріалі відповімо одразу на два. Але спойлер – простої відповіді на них немає.

МОБІЛЬНИЙ АДМІНІСТРАТОР: ДЕ ТА КОЛИ?

Вже традиційною у часі голосування є послуга "Мобільний адміністратор". Його запустили для того, щоб маломобільні груп населення та люди старшого віку змогли проголосувати.

За тиждень франківці подали 22 проєкти

9 березня розпочався прийом заявок на програму "Бюджет участі". За перший тиждень мешканці Івано-Франківської міської територіальної громади подали 22 заявки. З них 12 - принесли особисто, а 10 - подали одразу на сайт.