• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини Актуально Авторам Бюджет участі 2021 Голосування Подання Реалізація

ВПЕРШЕ ЗА 34 РОКИ: У ЛІЦЕЇ №21 ВІДРЕМОНТУВАЛИ САНВУЗЛИ

Три роки поспіль Ліцей №21 (вулиця Академіка Сахарова, 36А) отримував перемогу у конкурсі Бюджету участі. Завдяки цьому тут уже робили ремонти, обладнали шкільну їдальню. А тепер ще й відремонтували два санвузли, які не бачили ремонту 34 роки.

10 ЛІЦЕЙ: ТРЕТІЙ РІК ПОСПІЛЬ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ

Не так давно закінчився Бюджет участі і вручили сертифікати переможцям. А вже зараз маємо низку реалізованих проєктів, зокрема у навчальних закладах. Так, в ліцеї №10 облаштували додаткові кабінети для поділу класів на групи, щоб вивчати другу іноземну мову.

ОДРАЗУ ТРИ ПРОЄКТИ РЕАЛІЗОВУЮТЬСЯ В ДРАГОМИРЧАНАХ

Змінити громаду може кожен. Для цього вже 6 рік поспіль існує програма Бюджет участі. Вперше цьогоріч власні проекти подали села Івано-Франківської громади. Одним з лідером серед проектів-переможців, де їх аж три, стали Драгомирчани.

ЄДИНІ У ОБЛАСТІ: 16 ЛІЦЕЙ ОТРИМАВ СУЧАСНІ МІКРОСКОПИ З ВІДЕОКАМЕРАМИ

Реалізація проєктів Бюджету участі цьогоріч в розпалі. Новий навчальний рік ліцей №16 розпочав з сучасним біологічним обладнанням. 5 цифрових монокулярних та бінокулярних мікроскопів з камерами та відеокамерами, інтерактивні дошки, а також понад 150 мікропрепаратів для дослідів з ботаніки, зоології, анатомії та загальної біології. Відтепер тут виховуватимуться майбутні науковці та медики.

НА ВУЛИЦЮ КОБРИНСЬКОЇ ПРИЙШЛИ ЗМІНИ

І їх створили самі ж мешканці! Раніше на вулиці були лише ями та болото. Пройтися нею, не заляпавшись, для її мешканців ставало справжнім випробуванням. Але зовсім скоро все зміниться. Бо жителі невеличкої вулиці Кобринської взяли справу в свої руки. Об’єднавшись, люди подали проект на програму «Бюджет участі», щоб створити комфортні умови для користування вулицею.

ОБГОВОРЕННЯ ЗМІН ДО ПОЛОЖЕННЯ 2021

Запрошуємо всіх небайдужих до обговорення змін до положення міської програми "Бюджет участі у Івано-Франківській МТГ, яке відбудеться 26 серпня о 15:00 у кабінеті №311 (або у разі проведення виконкому - кабінеті 402) Івано-Франківської міської ради (вул. Грушевського, 21).

Новенькі кольорові вбиральні в Ліцеї №11

Не чекайте, а дійте. Так можна сказати про Бюджет участі. Адже, завдяки діям активних мешканців, швидше відбуваються позитивні зміни в міській громаді. Нову плитку у вбиральнях цьогоріч облаштували у Ліцеї №11 на вул. Лепкого, 9, котрий став переможцем проєктів Бюджету участі.