• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

МОБІЛЬНИЙ АДМІНІСТРАТОР: ДЕ ТА КОЛИ?

Вже традиційною у часі голосування є послуга "Мобільний адміністратор". Його запустили для того, щоб маломобільні груп населення та люди старшого віку змогли проголосувати.

У робочі дні з 17 до 19 год. машина з операторами ЦНАП зупинятиметься в мікрорайонах міста на певних вулицях і в цих пересувних пунктах громадяни зможуть проголосувати за проєкти. 

Цього року через ситуацію з коронавірусом та у зв'язку з тим, що всі приєднані села тепер мають свої територіальні підрозділи ЦНАПу або віддалені місця роботи, буде лише 5 місць зупинки у межах міста.

Отже, 13 квітня машина з адміністраторами буде на вулиці Вовчинецька, 121 (навпроти костелу, біля магазину «ВАМ»), 14 квітня – вул. Паркова, 20 (поруч з монастирем), 15 квітня – Пулюя, 15 (поруч з магазином «Тростянецький»), 20 квітня – вул. Стуса, 17 (біля Аптеки №17 «Каскад» Іва-Фарм, 21 квітня – вул. Довженка, 1 (Військове містечко), 22 квітня – вул. Незалежності, 151 (Майзлі, поруч з церквою), 27 квітня - перехрестя вулиць Коновальця-Бандери (поруч з входом у Центр патріотичного виховання).

Нагадуємо про те, що важливо при собі мати засоби індивідуального захисту та зберігати дистанцію.