• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

З 9 БЕРЕЗНЯ СТАРТУЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА БЮДЖЕТ УЧАСТІ 2021

Цьогоріч на проекти франківців виділено 18 000 000 гривень. Заявки треба встигнути підготувати та подати до 30 березня включно.

"Цього року маємо особливості. Перш за все, це ситуація з ростом захворювань, тому будемо думати як приймати заявки в таких умовах. Хочу попросити всіх максимально можливо консультуватися щодо заповнення заявок телефоном чи у мережі. Також думаємо над тим, щоб цього року "Школу Бюджет участі" провести онлайн\", - розповіла координаторка програми "Бюджет участь" Христина Гнатів. 

На категорію «Ремонт малих вулиць» знову виділили 10 млн. грн. Проекти у цій категорії можна подавати до 1,5 млн грн. Як скласти кошторис та правильно розрахувати вартість ремонту можна дізнатися у Департаменті благоустрою (питати Євгена Короля).

На «Освітні» та «Інші» проекти цього року є 6,5 млн. грн. В цих категоріях можна подавати малі (до 100 тис. грн) та великі (до 300 тис. грн) проекти.

«Знаю, людей турбує що проекти-переможці минулого року залишилися непрофінансованими. Та ми вже почали активну роботу у цьому напрямку, щоб входити в новий цикл з мінімальними боргами. Минулий рік був важким для міста, та все ж прийняли рішення фінансувати проекти «Бюджету участі». Адже це важлива для міста програма», - розповіла заступниця міського голови Вікторія Дротянко.

У програмі з\'явилася і нова категорія "об'єкти культурної спадщини\" на яку виділено 1,5 млн грн. без поділу на малі та великі. Сюди можуть потрапити ті проєкти, які подаються щодо об’єктів, які мають історичну, культурну та архітектурну цінність. А саме, на відновлення, відтворення, реставрацію самих об’єктів або їх елементів незалежно від форм власності. При заповненні заявки обов’язково додавати фото об’єкту, а у разі відсутності проєктно-кошторисної документації, частина коштів проєкту піде на її виготовлення. Проєкти у цій категорії будуть попередньо проаналізовані в Департаменті містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради й лише за позитивної рецензії спеціалістів будуть допущені до голосування. Консультувати щодо проектів цієї категорії буде Володимир Ідак.

Щодо голосів підтримки – то на дороги та великі проекти треба зібрати не менше 50 підписів, а для малих чи обєктів культурної спадщини – не менше 20. Також можна додавати фото та відео матеріали за бажання (окрім обєктів культурної спадщини. У цій категорії фото є обовязковим для подачі).

Наголошуємо, що якщо заявку заповнено не від руки, обовязково треба мати при собі її електронний варіант у форматі Word.

Приносити заявки можна з 9 березня у відділ звернень громадян, або заповнювати її безпосередньо на сайті.

Встигни зробити своє місто кращим!