Дослідницько-ігрова локація «Невгамовні» школі №26! На реалізації

Доданий
26.03.2021
Номер
138
Малий

Для проведення на свіжому повітрі освітніх заходів необхідно спорудити майданчик для фізичних вправ (скеледром, лабиринт, кругові треки, хобітони), з розвивальними об'єктами (екостежина, музична стіна тощо) та проведення досліджень (термометр, флюгер, сонячний годинник, гнометр). Це підвищить якість освітньої діяльності, сприятиме творчості, командній роботі учнів, покращить їх стан здоров'я.

Автор проєкту
Бюджет
99 900 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Шухевичів вулиця, Івано-Франківська міська рада, Івано-Франківськ

Опис

Проблема, на вирішення якої спрямований проект:

Недостатня кількість локацій на території шкільного подвір’я для проведення заходів на свіжому повітрі, що зумовлено вимогами часу та в умовах коронавірусної хвороби.

Мета

Створити багатофункціональну локацію на шкільному подвір’ї - простір для навчання, самовираження, розробки креативних, соціальних і освітніх проєктів, проведення тренінгів, майстер-класів.

Результат

Створення дослідницько-ігрової локації, що сприятиме фізичному, інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Використання локації для гнучкості навчального процесу, підвищення продуктивності занять, спрямованості вчителів до педагогічного пошуку. Зміцнення здоров’я та імунітету учнів.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки