• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування прибудинкової території та міжбудинкового проїзду поруч буд.18 по вул. Буковинській Брав участь

Доданий
26.03.2021
Номер
139
Великий

Прибудинкова територія по вул. Буковинській, 18 не облаштована. Дорожнє покриття пошкоджене, вкрите вибоїнами, ямами. Це ускладнює рух мешканців мікрорайону, транспортних засобів, адже усі користуються однією дорогою. Особливо складна ситуація за несприятливих погодних умов. Проект спрямований на усунення вищевказаних недоліків шляхом брукування та створення безпечних і зручних умов для людей.

Автор проєкту
Надія
Надія Стрельчук
Бюджет
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Буковинська, 18, Івано-Франківська міська рада, Івано-Франківськ

Опис

Проблема, на вирішення якої спрямований проект:

Відсутність дорожнього покриття. І пішоходи, і машини рухаються однією дорогою по ямах, вибоїнах, болоті. Даною ділянкою дорослі та юні мешканці мікрорайону прямують на роботу, до ліцею №17 та ДНЗ №19. Дощ та сніг створють величезні калюжі. Найскладніше переміщатися даною дорогою похилим людям, діткам, велосипедистам і ТЗ.

Мета

Облаштування шляхом брукування прибудинкової території та між будинкового проїзду поруч будинку. Створення безпечної, зручної ділянки для користування мешканцями мікрорайону.

Результат

Ще одна чиста та відремонтована вулиця у середмісті Івано-Франківська. Зручна та безпечна для мешканців та гостей міста.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент благоустрою