• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування дитячого майданчика «Місце щасливих дітей» ДНЗ №12 «Струмочок» Брав участь

Доданий
29.03.2021
Номер
215
Малий

Дитячий ігровий майданчик «Місце щасливих дітей» - це безпечний, сучасний та комфортний комплекс ігрового обладнання для здорового та активного дозвілля дітей дошкільного віку на свіжому повітрі. Якісні матеріали, яскраві фарби та оригінальний дизайн ігрових елементів створюють атмосферу, що спонукає дітей до активного руху та ігор.

Автор проєкту
Бюджет
99 350 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Довга вулиця, 4, Івано-Франківська міська рада, Івано-Франківськ

Опис

Проблема, на вирішення якої спрямований проект:

За роки активної експлуатації дитячий майданчик потребує модернізації та встановлення нових ігрових елементів для комфортного проведення дозвілля дітей. Актуальність облаштування дитячого майданчика полягає у наданні можливостей дітям безтурботно проводити час на сучасному дитячому майданчику.

Мета

Основною метою проекту є встановлення сучасного та безпечного ігрового обладнання для організації дозвілля дошкільнят на свіжому повітрі з можливістю повноцінного розвитку та зміцнення здоров’я.

Результат

1.Облаштування дитячого ігрового майданчика для вдосконалення змісту освітнього процесу та його навчального середовища. 2.Оптимізація рухової активності дошкільнят завдяки новому сучасному майданчику. 3.Забезпечення позитивного емоційного та психологічного клімату.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки