• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"КОВЧЕГ" дитячий християнський садок у Крихівцях - ОПАЛЕННЯ Брав участь

Доданий
18.03.2021
Номер
48
Великий

З 2018 року ведеться будівництво християнського дитячого садочку «Ковчег» при храмі Святих Кирила і Методія у масиві «Долішній Лан» с. Крихівці. Цьому передувала довгі місяці праці з питанням землі. На даний час садочок збудований, засклений, ведуться внутрішні роботи. Садочок розрахований на 100-120 дітей і має мету - виховання у патріотичних та духовних цінностях. Потребуємо допомоги на опалення

Автор проєкту
Бюджет
299 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Івано-Франківська міська рада, Крихівці

Опис

Проблема, на вирішення якої спрямований проект:

Ми здійснюємо реалізацію великого проекту - будівництва дитячого садочку "КОВЧЕГ". Будівництво садочку зменшить навантаження на інші садочки, оскільки є великі черги і є потреба у нових ДНЗ. А також створить альтернативу для саморозвитку і мотивацією для удосконалення інших ДНЗ.

Мета

Виховання дітей у патріотичних та християнських цінностях, їхнє навчання - це запорука нормально розвиненого і здорового суспільства, і втілення запобіжної виховної системи, що є кращою від каральної.

Результат

Інвестиція у виховання дітей - є інвестицією у майбутнє, це закладання підвалин добрих громадян і добрих членів суспільства, які будуть здатні брати на себе відповідальність за себе, за інших і за суспільство вцілому.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки