• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивна зала дитячих мрії Реалізований

Доданий
05.03.2021
Номер
19
Малий

Проєкт перенесено. Набрано 552 голосів

Автор проєкту
Лілія
Лілія Цапко
Бюджет
99 491 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Вовчинецька, 9, Івано-Франківськ

Опис

Проблема, на вирішення якої спрямований проект:

Капітальний ремонт спортивної зали проводився у 1978році, тому приміщення потребує повного оновлення. освітлення зали не відповідає нормам. підлогове покриття старе, нерівне, потребує заміни. недостатнє забезпечення спортивної зали якісним фізкультурно-оздоровчим обладнанням.

Мета

Створення належних безпечних оптимальних умов для підвищення рухової активності та покращення функціональних можливостей організму дітей дошкільного віку, урізноманітнення змісту фізкультурних занять та організації індивідуальної роботи з дітьми, повноцінного фізичного розвитку вихованців закладу дошкільної освіти шляхом модернізації спортивної зали та забезпечення сучасним якісним обладнанням.

Результат

Значне покращення умов для збереження та зміцнення здоров'я учасників освітнього процесу закладу дошкільної освіти; активізація спортивної роботи з батьками, залучення їх до взаємодії та партнерства. створення умов, які стимулюють дошкільників до рухливого способу життя, забезпечують їм фізичний та емоційний комфорт перебування в спортивній залі.