Влаштування майданчика для вигулу собак поруч парку ім. Т.Шевченка Брав участь

Доданий
29.03.2021
Номер
193
Великий

Спеціальні майданчики для вигулу собак є невід’ємною частиною міст у розвинених країнах. Такі майданчики дозволяють посилити соціальну відповідальність власників собак та вивести культуру вигулу домашніх улюбленців на новий рівень.

Автор проєкту
Руслана
Руслана Василюк
Бюджет
299 592 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Проблема, на вирішення якої спрямований проект:

Через відсутність спеціальних майданчиків, вигул собак здійснюється в неналежних місцях, що спричиняє виникнення непорозумінь та конфліктних ситуацій між відвідувачами парку та власниками собак. Для собак життєво необхідно рухатись, тому деякі власники відпускають їх без повідка та намордника, що сприяє виникненню потенційно небезпечних ситуацій як для собак так і для мешканців.

Мета

Створити належні та безпечні умови для вигулу собак. Розвиток спорту з собаками. Зменшення конфліктних ситуацій між відвідувачами парку та власниками собак.

Результат

Створення сучасного майданчика для вигулу собак спонукатиме до підвищення рівня культури власників собак, посилення рівня соціальної відповідальності, зменшення конфліктних ситуацій шляхом створення альтернативи для вигулу собак у спеціально відведеному місці.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент благоустрою