Амфітеатр для дітей Початкової школи імені Софії Русової На реалізації

Доданий
30.03.2021
Номер
244
Малий

Амфітеатр під відкритим небом – креативна та безпечна альтернатива шкільним кабінетам, інтерактивний простір для проведення навчальних занять на свіжому повітрі, створення проєктів, перегляду пізнавальних презентацій, кінофільмів, організації навчання та дозвілля для 40 осіб одночасно.

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Хрептик
Бюджет
98 250 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Василіянок, 28, Івано-Франківськ

Опис

Проблема, на вирішення якої спрямований проект:

Проведення навчальних занять, організація безпечного сучасного освітнього середовища на території школи – вимога часу. Відкритий амфітеатр – креативний простір для реалізації учнівських проєктів, виховних заходів, організації навчання та дозвілля. Створення таких освітніх просторів є успішним досвідом багатьох європейських країн.

Мета

встановлення Амфітеатру на відкритому повітрі сприятиме розвитку нових форм освіти, для практичного застосування в освітній діяльності Початкової школи імені Софії Русової:

Результат

- даний проект реалізує можливість надавати освітні послуги для 40 осіб за один захід; - даний павільйон слугуватиме місцем для проведення навчальних занять для учнів 1-4 класів та вихованців дошкільних груп на свіжому повітрі;

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки