• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Парк дозвілля у селі Камінне Брав участь

Доданий
16.03.2021
Номер
31
Великий

Парк дозвілля – ділянка, яка розташовуватиметься в центрі села і стане основним об’єктом для відпочинку. Сім’ї з дітьми з радістю проводитимуть час на території парку, а молоді люди завжди знайдуть час зустрітись з друзями і з користю провести час.
Проект дозволить об’єднати різні категорії населення для спільного проведення дозвілля у спеціально облаштованому місці.

Автор проєкту
Бюджет
283 020 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Надвірнянський район, Камінне

Опис

Проблема, на вирішення якої спрямований проект:

В селі з кожним роком збільшується кількість молодих людей та дітей, а спеціально облаштованої ділянки для відпочинку немає. Проект повинен вирішити дану проблему. Діти проводитимуть більше часу на свіжому повітрі і матимуть всі умови для хорошого відпочинку та корисного проведення часу.

Мета

Проект дозволить об’єднати різні категорії населення. Парк буде осередком, де люди отримуватимуть естетичне задоволення та з користю проводитимуть свій вільний час.

Результат

Створення парку дозвілля для різних категорій населення. Можливість використати свій час з користю та отримати позитивні емоції від відвідувань парку. За попередніми підрахунками за календарний рік буде здійснено 2 тисячі відвідувань парку.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент благоустрою